بهمن نیوز

کد خبر: ۷۱۶ تاریخ انتشار : ۱۶-۰۹-۱۴۰۱ - ۹:۱۴ چاپ چاپ
جزییات عرضه فیدلیتی در بورس کالا اعلام شد:

فیدلیتی راهی بورس شد

گروه بهمن ۲۹ آذر فیدلیتی ۷ نفره را در بورس کالا با قیمت پایه ۷میلیارد و ۷۲۰میلیون ریال در بورس کالا عرضه می‌کند.

فیدلیتی پرایم با موتور ۱۵۰۰cc توربو شارژ با گیربکس وت

فیدلیتی پرایم با موتور ۱۵۰۰cc توربو شارژ با گیربکس وت

در این طرح چهار نوع فیدلیتی تیپ۲ ( ۷نفره) در دو رنگ سفید و مشکی به بورس کالا خواهد رفت.

بر اساس ضوابط حاکم بر این روش فروش، هر کدملی اجازه ثبت سفارش برای یکی از کدهای فروش و فقط برای یک دستگاه خودرو را دارد و در صورت خرید خودرو، سند و شماره گذاری آن تنها به نام شخص صاحب کد بورسی خواهد بود.

پیش پرداخت این روش فروش، ۳۰٪ قیمت پایه و هزینه‌های جانبی آن مانند مالیات بر ارزش افزوده بر اساس قیمت نهایی فروش محاسبه می‌شود و قیمت نهایی در بورس کالا بدون احتساب هزینه مالیات، عوارض و شماره گذاری، بیمه، خدمات پست و نظایر آن است.

خریداران خودرو فیدلیتی از بورس کالا ملزم به واریز وجه هزینه‌های ذیل هم‌زمان با تسویه اصل مبلغ به شماره حساب اعلامی هستند. این هزینه‌ها شامل ۹ درصد مالیات ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی به‌علاوه مالیات و عوارض شماره‌گذاری، هوشمندسازی کارت خودرو، خدمات پست، تولید پلاک و شماره‌گذاری و بیمه شخص ثالث که بر قیمت نهایی خودرو در بورس کالا اضافه می‌شود.

خریداران برای انجام این معامله باید کد بورسی داشته باشند که دریافت کد بورسی منوط به انجام مراحل قانونی آن در سامانه سجام و کارگزاری‌های مجاز است.

فیدلیتی پرایم تیپ ۲موتور۱۵۰۰ CC توربو شارژ با قدرت موتور ۱۵۵اسب بخار با استاندارد آلایندگی یورو ۵و پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های ایمنی و حفاظتی مانند ترمز (ABS,EBD,BA,EBA) با گیربکس ۶ سرعته دو کلاچه، دوربین‌های ۳۶۰، دید عقب و ثبت رانندگی، تشخیص مانع و… به بازار معرفی شده است.

لینک کوتاه :
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای گروه بهمن محفوظ می باشد