بهمن نیوز

کد خبر: ۵۶۷ تاریخ انتشار : ۲۶-۰۸-۱۴۰۱ - ۹:۱۷ چاپ چاپ

مشتری‌مداری به سبک تسلا

مشتری‌مداری به سبک تسلا

شرکت خودروسازی تسلا در وبسایت خود اعلام کرد زمان انتظار تحویل برای تمام خودروهای مدل ۳ و مدل Y را به حداقل یک هفته کاهش داده است.

به گزارش بهمن نیوز؛ به نقل از ایسنا، داده‌های بانک بین‌المللی بازرگانان چین (CMBI) نشان می‌دهد وقتی خودروسازان و سرمایه‌گذاران برای رکود در بزرگ‌ترین بازار خودروی جهان آماده‌ شدند، خودروساز آمریکایی در ماه اکتبر با سریع‌ترین سرعت خود به موجودی خودروهای الکتریکی‌اش در شانگهای اضافه کرد.

تسلا ماه گذشته قیمت خودروهای مدل ۳ و مدل Y را در چین کاهش داده بود تا فروش خود را افزایش دهد.

بر‌اساس گزارش رویترز، هفته گذشته، این شرکت برای خریدارانی که این ماه تحویل می‌گیرند و از یکی از شرکای تسلا بیمه می‌خرند، تخفیف اضافی ارائه کرد.

هرچند تسلا و ایلان ماسک همچنان اصرار دارند و تاکید می‌کنند خودروساز الکتریکی آمریکا مشکل تقاضا ندارد، به طور فزاینده‌‌ای آشکار است که تسلا می‌خواهد تقاضا را افزایش دهد.

این اولین‌بار در دو سال گذشته بود که تسلا قیمت‌های خود را کاهش داد. صرف‌نظر از قیمت‌های بالاتر، تسلا همچنان به ارائه رکورد تعداد خودروهای الکتریکی به صورت فصلی ادامه می‌دهد.

با تمام موارد گفته‌شده، تسلا انگیزه بیمه‌ای جدیدی را به مشتریان خودروهای برقی در چین اضافه می‌کند و این برنامه به‌گونه‌ای بهینه شده که خریداران را ترغیب می‌کند تا سفارشات خود را زودتر دریافت کنند.

لینک کوتاه :
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای گروه بهمن محفوظ می باشد