بهمن نیوز

کد خبر: ۴۲۵ تاریخ انتشار : ۱۴-۰۸-۱۴۰۱ - ۱۵:۲۱ چاپ چاپ

تسلا ارزان شد

تسلا ارزان شد

تحویل تسلا در چین در ماه اکتبر پس از رسیدن به بالاترین رکورد در ماه سپتامبر کاهش یافت که نشان‌دهنده کاهش قیمت اخیر این خودروساز برای افزایش فروش است.

به گزارش بهمن نیوز؛ به نقل از ایسنا، بر اساس بیانیه انجمن خودروهای مسافری چین، تسلا ۷۱ هزار و ۷۰۴ خودرو را از کارخانه خود در شانگهای ارسال کرد و این نسبت به یک سال قبل افزایش یافته است اما از رکورد ۸۳ هزار و ۱۳۵ خودرو که در سپتامبر به ثبت رسیده بود، کاهش یافته است.

بر اساس ارقام اولیه انجمن خودروهای مسافری چین، مجموع عمده فروشی خودروهای انرژی جدید، نسبت به سال گذشته ۸۷ درصد افزایش یافت و به ۶۸۰ هزار دستگاه رسید. بی‌وای‌دی مستقر در شنژن با تحویل ۲۱۷ هزار و ۵۱۸ دستگاه در ماه اکتبر همچنان پرفروش‌ترین محصول باقی مانده است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، تسلا ماه گذشته قیمت‌ها را در سراسر خط تولید خود در چین و جایی که فشارهای رقابتی و اقتصادی در حال تشدید است، کاهش داد. این کاهش تا حدودی چندین افزایش تسلا را در اوایل سال جاری معکوس کرد و انتظار می‌رود پس از دوبرابرشدن ظرفیت تولید سالانه کارخانه شانگهای به حدود یک میلیون خودرو، مشتریان بیشتری را به دست آورد.

لینک کوتاه :
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای گروه بهمن محفوظ می باشد