بهمن نیوز

کد خبر: ۳۳۰۱ تاریخ انتشار : ۱۴-۰۲-۱۴۰۳ - ۱۳:۳۲ چاپ چاپ
ریسپکت2 در طرح جوانی جمعیت به فروش می‌رسد:

جزئیات طرح جوانی جمعیت ویژه فروش ریسپکت۲ اعلام شد

جزئیات طرح جوانی جمعیت ویژه فروش ریسپکت۲ اعلام شد

شرکت بهمن موتور در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، محصول ریسپکت۲ به صورت نقدی به فروش می‌رساند. این طرح مختص مادرانی است که فرزند دوم یا بعدی آنها پس از تاریخ ۲۴ آبان ۱۴۰۰ متولد شده باشد.

 

این طرح فروش از ساعت ۱۰:۰۰ صبح روز سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت آغاز و تا ساعت ۲۴:۰۰ پنج‌شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ یا زمان اتمام ظرفیت ادامه خواهد داشت.

به گزارش بهمن نیوز، در این نوبت فروش نقدی، خودروی ریسپکت۲ به قیمت یک میلیارد و ۱۵۷ میلیون و ۵۶۳ هزار تومان عرضه می‌شود و ثبت نام از طریق آدرس bahman.iranecar.com امکان پذیر است.

این طرح مختص مادرانی است که اعلام تولد فرزند دوم یا بعدی، پس از تاریخ ۲۴ آبان ۱۴۰۰ باشد. بر اساس این اطلاعیه صحت کلیه اطلاعات مندرج بر عهده متقاضی بوده و تبعات احتمالی ناشی از هرگونه تغییر یا اشتباه در اطلاعات ارائه شده، مانند ابطال قرارداد، تاخیر در تحویل و عدم شماره گذاری خودرو بر عهده متقاضی خواهد بود.

قیمت فروش نقدی ریسپکت۲

متقاضیانی که طی ۴۸ ماه گذشته از شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا و طی ۲۴ ماه گذشته از سایر خودروسازان محصولی دریافت کرده باشند، مجاز به ثبت‌نام نیستند و پلاک فعال انتظامی آنها باید عمری بالاتر از پنج سال داشته باشد. همچنین حداقل سن ۱۸ سال و دارا بودن گواهینامه رانندگی از دیگر شروط این طرح فروش است.

 

لینک کوتاه :
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای گروه بهمن محفوظ می باشد