بهمن نیوز

کد خبر: ۳۱۹۳ تاریخ انتشار : ۰۲-۰۱-۱۴۰۳ - ۹:۲۲ چاپ چاپ

مدیرعامل گروه بهمن طی پیامی فرارسیدن نوروز ۱۴۰۳ را تبریک گفت

مدیرعامل گروه بهمن طی پیامی فرارسیدن نوروز ۱۴۰۳ را تبریک گفت

محمد محمدی مدیرعامل گروه بهمن به مناسبت فرا رسیدن سال جدید با صدور پیامی از تداوم برنامه‌های توسعه‌ای این گروه در سال پیش رو خبر داد.

به گزارش بهمن نیوز، متن پیام تبریک به شرح زیر است: 

برآمد باد صبح و بوی نوروز /به کام دوستان و بخت پیروز

مبارک بادت این سال و همه سال /همایون بادت این روز و همه روز 

 

همزمانی نوروز و ماه مبارک رمضان فرصت مغتنمی است تا روح و جسم خود را نو کنیم. ایرانیان از دیرباز آغاز بهار را مبدا تقویم خود قرار داده‌ و ما نیز به تقلید از نیاکان خود این روز را جشن می‎گیریم که این ذوق و هنرمندی ایرانیان در برقراری پیوند نمادین میان طبیعت و زندگی اجتماعی ستودنی است.

رمضان نیز فرصتی است تا روح خود را از آلودگی‌ها پاک کنیم، همزمانی این سنت‌های اسلامی و ملی بهترین فرصت برای نوسازی پیش روی ما گذاشته است که امیدوارم از آن بی بهره نباشیم.

سالی که گذشت، سخت و پرمشقت بود اما به گواه ارزیابی نهادهای مستقل صنعت خودرو، ما در گروه بهمن جزو بهترین‌ها بودیم و توانستیم رتبه‌های برتر را در موضوعات مختلف تصاحب کنیم؛ هرچند به این توفیقات غره نخواهیم شد و تلاش می‌کنیم خدمات و محصولاتی هرچه بهتر را در اختیار مردم ایران قرار دهیم.

به شما اطمینان می‌دهم در سالی که توسط مقام معظم رهبری به عنوان جهش تولید با مشارکت مردم نام‌گذاری شده است، مسیر رشد و تنوع محصولات با قوت در سال ۱۴۰۳ پیگیری خواهد شد و در خانواده گروه بهمن از هیچ تلاشی برای سربلندی و بهبود اقتصاد ایران فروگذار نخواهیم بود.

صمیمانه این روز نیکو را به شما مشتریان، هموطنان و خانواده بزرگ بهمن تبریک می‌گویم و سالی پربار و پربرکت همراه با سلامتی را برای شما و خانواده محتمرم از خداوند متعال خواستارم. شاد و سربلند باشید.

لینک کوتاه :
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای گروه بهمن محفوظ می باشد