بهمن نیوز

کد خبر: ۳۱۹۰ تاریخ انتشار : ۲۸-۱۲-۱۴۰۲ - ۱۱:۳۳ چاپ چاپ
با تولید 22هزار و 560 دستگاه محقق شد:

بهمن دیزل رکورد تولید خودروی تجاری را به نام خود ثبت کرد

بهمن دیزل رکورد تولید خودروی تجاری را به نام خود ثبت کرد

شرکت بهمن دیزل با تولید ۲۲ هزار ۵۶۰دستگاه انواع خودروی تجاری در سال ۱۴۰۲، توانست نسبت به سایر رقبا بالاترین میزان تولید را به نام خود ثبت کند.

با وجود مشکلات اقتصادی و کمبود ارز، شرکت بهمن دیزل با همکاری و پشتیبانی وزارت صمت رکورد جدیدی در تولید خودروهای تجاری کشور را رقم زد؛ به گزارش بهمن نیوز، این در حالی است که سایر خودروسازان تجاری تولیدی کمتر از بهمن دیزل را دارا بودند.

بهمن دیزل در سال ۱۴۰۲، ۲۲هزار و ۵۶۰ دستگاه خودروی تجاری شامل ۱۷هزار و ۲۲۹ دستگاه انواع وانت، ۳ هزار و ۲۳۰دستگاه انواع کامیونت، ۱۳۶۷ دستگاه کامیون کشنده، ۳۱۵ دستگاه کامیون و ۴۰۸ دستگاه مینی باس تولید کرد.
گفتنی است شرکت بهمن دیزل از شرکت‌های زیر مجموعه گروه بهمن است که در سال‌های اخیر با اجرای برنامه توسعه‌ای، سهم داخلی‌سازی محصولات خود را بالا برد و توانست نشان اقتصاد مقاومتی استان قزوین را کسب نماید. اخیرا شرکت بهمن دیزل جایگاه نخست خدمات فروش خودروهای تجاری را به خود اختصاص داد و در شاخص وضعیت نمایندگی نیز با کسب امتیاز ۷۸ بالاترین رتبه را نسبت به رقبای خود کسب کرده است.

تولیدات این شرکت در سه بخش شامل کامیون‌‌های سبک (زیر ۸.۵ تن)، متوسط و سنگین (کشنده) طبقه بندی می‌شود. نکته حایز اهمیت اینکه بهمن دیزل بیش از ۵۰ درصد سهم بازار در تولید انواع کامیون‌ را در اختیار دارد و از آن به عنوان بزرگترین تجاری ساز یاد می شود.

کامیون فورس ۶ و ۸ تن، کامیون شیلر، کامیون امپاور BD300، کشنده امپاور BD500 و X9 از جمله محصولات تولیدی شرکت بهمن دیزل است. همچنین تولید انواع وانت از جمله وانت کاپرا، وانت کارا و G9 و نیز مینی بوس پگاسوس از دیگر تولیدات شرکت بهمن دیزل محسوب می‌شود.

لینک کوتاه :
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای گروه بهمن محفوظ می باشد