بهمن نیوز

کد خبر: ۳۱۸۶ تاریخ انتشار : ۲۸-۱۲-۱۴۰۲ - ۱۱:۲۹ چاپ چاپ

آغاز اجرای طرح امداد نوروزی در بهمن موتور

آغاز اجرای طرح امداد نوروزی در بهمن موتور

طرح امداد نوروزی بهمن موتور از ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ به مدت ۱۹ روز تا ۱۴ فروردین اجرا خواهد شد و هم‌وطنان می‌توانند در صورت نیاز به خدمات امدادی از طریق شماره ۴۸۰۲۷-۰۲۱ داخلی ۳ برای ارتباط با کارشناسان مرکز پیام امداد تماس بگیرند.

این طرح با کمک ۸۵ عاملیت حاضر و اسکان ۱۱۰ امدادگر در شهرهای متفاوت و در مسیرهای مواصلاتی اجرا خواهد شد؛ بر این اساس واحدهای امدادی خودروهای بهمن به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی هستند.

طرح امدادی ویژه نوروز ۱۴۰۳ از ۲۵اسفند تا ۱۳ فروردین به مدت ۱۵ روز (عاملیت‌ها از تاریخ ۲۹ اسفند به مدت ۱۴ روز) اجرا می‌شود و طی آن تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی‌های بهمن‌‌موتور از ساعت ۸ الی ۱۷:۳۰ به صورت کشیک آماده ارائه خدمات به مشتریان این گروه صنعتی خواهند بود.

به مشتریان توصیه می‌شود از خدمات امدادی متفرقه و بدون مجوز استفاده نکنند؛ زیرا دریافت تعمیرات متفرقه می‌تواند منجر به بروز مشکلاتی از‌ جمله به‌ کارگیری قطعات غیراستاندارد و دریافت هزینه‌های سنگین باشد. شرکت بهمن‌موتور تلاش دارد در تمامی مسیرها، دسترسی به خدمات تضمین‌شده را فراهم کند.

گفتنی است هم‌وطنان می‌توانند در صورت نیاز به خدمات امدادی از طریق شماره ۴۸۰۲۷-۰۲۱ داخلی ۳ برای ارتباط با کارشناسان مرکز پیام امداد تماس بگیرند، همچنین می توانند از طریق وب‌سایت و نرم‌افزار گروه بهمن خدمات امدادی خود را ثبت کنند؛ البته فهرست نمایندگی‌های گروه بهمن در وب‌سایت این شرکت به نشانی www.bahman.ir اعلام شده است.

لینک کوتاه :
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای گروه بهمن محفوظ می باشد