بهمن نیوز

کد خبر: ۲۸۳۹ تاریخ انتشار : ۱۶-۱۱-۱۴۰۲ - ۱۵:۴۱ چاپ چاپ

شرایط فروش نقدی کامیون فورس ۶ و ۸.۵ تن اعلام شد

شرایط فروش نقدی کامیون فورس ۶ و ۸.۵ تن اعلام شد

بهمن دیزل از برنامه این شرکت برای فروش کامیون فورس ۶ تن و ۸.۵ تن خبر می‌دهد که هفته سوم اسفند سال جاری تحویل خریداران خواهد شد.

به گزارش بهمن نیوز، بر همین اساس این محصولات با قیمت قطعی به فروش می‌رسند و هفته سوم اسفند تحویل خریداران خواهد شد.

متقاضیان می‌تواند با مراجعه به عاملیت‌های مندرج در سایت رسمی گروه بهمن از ساعت ۱۰ صبح دوشنبه ۱۶ بهمن تا ساعت شانزده روز ۳۰ بهمن یا تکمیل ظرفیت نسبت به انجام فرآیند ثبت‌نام اقدام کنند.

 

جدول قیمت فروش فورس ۶ و ۸.۵ تن

جدول قیمت فروش فورس ۶ و ۸.۵ تن

سایر هزینه‌های مندرج در جدول شامل هوشمندسازی کارت خودرو، هزینه پست و خدمات، هزینه شماره‌گذاری، بیمه شخص ثالث و مالیات و عوارض شماره‌گذاری است.

گفتنی است در این جدول کامیون فورس ۶ تن با مدل ۱۴۰۱ و کامیون فورس ۸.۵  تن با مدل ۱۴۰۰ عرضه شده که به ازای هر سال افت مدل، سه درصد از قیمت مصوب فروش محصول کسر شده است.

 

کامیون فورس چه ویژگی‌هایی دارد؟

کامیون فورس ۶ تن دارای یک موتور چهار سیلندر خطی سوپاپ بالا از شرکت CUMMINS است. این کامیون از گیربکس دستی شش دنده بهره می‌برد. از نظر فناوری‌های ترمز، این کامیون از ترمز جلو و عقب کاسه‌ای-پنوماتیک استفاده می‌کند؛ اما با اضافه شدن فناوری کنترلگرهای الکترونیکی تعادل، این کامیون در محیط‌های لغزنده عمکلرد خوبی از خود نشان می‌دهد.

کابین به‌روز فورس۶ تن از دیگر ویژگی‌های مثبت این کامیون بوده که آن را نسبت به سایر رقبای خود متمایز می‌کند. تجهیز فورس به مولتی‌ مدیا ( رادیو، رهیاب، بلوتوث، USB, SD) و همین‌طور قرارگیری ابزارهای کنترلگر مولتی مدیا بر روی غربیلک فرمان، کابین این کامیون را مدرن کرده است.

همچنین افزون بر مولتی مدیا، کامیون فورس ۶ تن بهمن دیزل به نحوی طراحی شده که برای راننده علاوه بر محیط کار، شرایط استراحت مطلوبی را فراهم آورد. از همین رو صندلی‌های این کامیون به نحوی طراحی شده که قابلیت تبدیل به تخت استراحتی راحت را برای کاربر دارد.

بهمن دیزل در این نوبت فروش کامیون فورس ۶ تن و ۱۲ تن را عرضه می‌کند. کامیون ۱۲ تن جزو محصولات تجاری است که جایگاه خوبی در بازار پیدا کرده است.

 

لینک کوتاه :
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای گروه بهمن محفوظ می باشد