بهمن نیوز

کد خبر: ۲۴۵ تاریخ انتشار : ۰۵-۰۸-۱۴۰۱ - ۸:۱۴ چاپ چاپ

پای فیدلیتی به بازار کره جنوبی باز شد

پای فیدلیتی به بازار کره جنوبی باز شد

بهمن فیدلیتی پرایم که نسخه ایرانیزه جتور X70 است، حال با نسخه برقی خود به بازار کره جنوبی رفته و قرار است تا در منطقه چئونان این کشور مونتاژ شود.

به گزارش بهمن نیوز؛ به نقل از پایگاه خبری اسب بخار، تولید انبوه نسخه برقی جتور X70 که توسط کمپانی ماستا ای وی (Masta EV) توسعه پیدا کرده است، در اواخر سال جاری میلادی آغاز می شود و در نمایشگاه خودروی سئول ۲۰۲۱ هم این کراس اوور معرفی شد. این خودروی برق می تواند تا با هر بار شارژ بیش ۴۰۰ کیلومتر را طی کند و هنوز جزئیات دقیقی درباره آن اعلام نشده است. در حال حاضر نسخه های برقی X70 توسط جتور، سینوگلد و ماستا ای وی توسعه پیدا کرده و احتمال آن زیاد است که در آینده نزدیک نشان جتور، محصولات اختصاصی برقی را به بازارهای هدف خود معرفی کند.

اتفاق رخ داده برای جتور X70 یا همان فیدلیتی جز موارد کمیاب یا بهتر بگوییم نایاب در صنعت خودرو چین است که یک محصول این کشور با نشانی دیگر در کره جنوبی مونتاژ شود و سرمایه گذاران کره ای حاضر باشند تا از یک پلتفرم چینی برای توسعه محصول جدید خود استفاده کنند. چندی پیش هم اعلام شد که نشان سوئیست چین هم برای تولید محصولات جدید خود به سراغ پلتفرم X70 جتور آمده است و می خواهد تا خانواده محصولات DX8 خود را با همکاری جتور عرضه کند.

لینک کوتاه :
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای گروه بهمن محفوظ می باشد