بهمن نیوز

کد خبر: ۲۳۹۸ تاریخ انتشار : ۲۹-۰۹-۱۴۰۲ - ۱۶:۰۱ چاپ چاپ

جزئیات تکمیل وجه متقاضیان ریسپکت در سامانه یکپارچه (نوبت آذر) اعلام شد

جزئیات تکمیل وجه متقاضیان ریسپکت در سامانه یکپارچه (نوبت آذر) اعلام شد

به اطلاع کلیه متقاضیان و نمایندگی‌های مجاز خودروسازان می‌رساند، امکان تکمیل فرایند ثبت‌نام خودروی ریسپکت ۲ برای متقاضیانی که در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی (طرح جوانی جمعیت) ثبت‌نام کرده‌اند، با توجه به اولویت‌بندی اعلام شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت با نوبت آذر ماه ۱۴۰۲، از طریق فروش نقدی و آنلاین فراهم گردیده است.

شرکت بهمن موتور در اطلاعیه‌ای فرآیند ثبت‌نام و تکمیل وجه متقاضیان طرح جوانی جمعیت برای خودروی ریسپکت در سامانه یکپارچه را تشریح کرد. این اطلاعیه به آن دسته از مشتریانی اختصاص دارد که نوبت آنها از سوی وزارت صمت آذر ۱۴۰۲ اعلام شده است.
لذا متقاضیان می‌توانند نسبت به واریز وجه خودرو به صورت انلاین از ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۳۰ آذر تا ساعت ۲۴:۰۰ سه‌شنبه ۵ دی ماه سال جاری اقدام کند.

بهمن موتور ضمن یادآوری غیرقابل تمدید بودن این بازه، تنها مرجع انجام این فرآیند را پایگاه http://bahman.iranecar.com اعلام کرده است.
بر اساس جدول ذیل این اطلاعیه، مشتریان خودروی خود را در هفته سوم بهمن با مدل ۱۴۰۲ تحویل می‌گیرند. در این اطلاعیه قید شده رنگ محصول، بر اساس ظرفیت، و اولویت واریز وجه توسط مشتریان تعیین می‌شود. همچنین متقاضیان حین ثبت‌نام و تکمیل وجه و در صورت تمایل می‌توانند نسبت به خرید خدمات سرویس دوره‌ای و بیمه بدنه خودرو اقدام کنند.

 

لینک کوتاه :
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای گروه بهمن محفوظ می باشد