بهمن نیوز

کد خبر: ۲۲۷ تاریخ انتشار : ۰۴-۰۸-۱۴۰۱ - ۱۷:۴۶ چاپ چاپ

یک نماینده مجلس: محصولات گروه‌ بهمن در کیفیت بی‌نظیر است

یک نماینده مجلس: محصولات گروه‌ بهمن در کیفیت بی‌نظیر است

فرهاد طهماسبی نماینده مردم نیریز در مجلس در حاشیه بازدید از غرفه گروه بهمن در هجدهمین نمایشگاه حمل و نقل،‌ عمران و خدمات شهری با بیان اینکه کیفیت محصولات گر‌وه بهمن نسبت به دیگر خودروسازان بی‌نظیر است، گفت: گروه‌ بهمن را می توان جزو خودروسازان موفق کشور به حساب آورد که همیشه در کیفیت جلو بوده است.

وی ادامه داد: طی بازدیدی که امروز از این گروه داشتیم، می توان گفت با ذهنیتی که از گروه بهمن داشتیم انتظار داشتیم طبق همیشه بهترین محصولات را در گروه بهمن ببینیم.
وی گفت: سه شنبه هفته گذشته در مجلس شورای اسلامی نشستی را با حضور مدیرعامل گروه بهمن داشتیم که بیشتر مباحث در خصوص تامین اتوبوس و وسایل حمل و نقل درون شهری بود و از ضرورت واردات ماشین آلات برای ناوگان حمل و نقل از شرکت های خارجی که در دفاع از شرکت های خودروساز داخلی بود، مطالبی مطرح شد.
به گفته این نماینده مجلس، نیاز است مسئولان ارشد کشوری از نزدیک محصولات گروه ‌بهمن را ببینند؛ محصولان این گروه را در تمام حمل و نقل های درون شهری، در مقیاس های بزرگ و کوچک، کم حجم و پرحجم، به کار برد.
طهماسبی با بیان اینکه گروه ‌بهمن‌ ابتکارات خوبی به کار برده است و امکانات و تجهیزات به روزی دارد که در مقایسه با محصولات خارجی هم‌ بهتر است، گفت: با دیدن محصولات گروه‌ بهمن این تصمیم را گرفتم جلسه ای با مسئولان شهرداری برگزاری کنیم تا از این به بعد شهرداری ها از محصولات گروه بهمن استفاده کنند.

لینک کوتاه :
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای گروه بهمن محفوظ می باشد