بهمن نیوز

کد خبر: ۲۲۴۱ تاریخ انتشار : ۱۵-۰۹-۱۴۰۲ - ۹:۴۳ چاپ چاپ
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند:

نحوه انجام تعهدات گروه بهمن رضایت بخش است

نحوه انجام تعهدات گروه بهمن رضایت بخش است

رضا محمدی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران می‌گوید: شهرداری تهران در نوسازی و مکانیزاسیون ناوگان پسماند شهر تهران به ظرفیت تولیدات داخلی توجه ویژه دارد.

مدیرعامل پسماند شهرداری تهران در پاسخ به این سوال که ظرفیت و توانایی خودروسازان بخش خصوصی در تامین نیاز خدمات شهری را چطور ارزیابی می‌کنید، گفت: بهمن به خوبی به تعهدات خود در مرحله اول تعهدات عمل کرد و حتی زودتر از زمان قرارداد کامیون‌ها را تحویل داده است.
وی در حاشیه، تحویل بیست دستگاه کامیون فورس از تولیدات بهمن دیزل به سازمان پسماند شهرداری تهران در خصوص جزئیات این قرارداد گفت: این قرارداد به منظور تامین ۸۵ دستگاه کامیون پشتیبان خدمات منعقد گشت که در گام اول بیست دستگاه کامیون تحویل سازمان شد و مابقی طی بازه زمانی چهار ماهه با کاربری به ناوگان ملحق خواهد شد. محمدی افزود: طی ماه‌های آینده ناوگان خدمات شهری به طرز محسوسی نوسازی می‌شود.
رضا محمدی بر ضرورت ورود مجموعه‌های دانش بنیان و مهندسی در داخلی‌سازی تجهیزات مورد نیاز شهرداری تاکید کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم با کمک مجموعه‌های تحقیق و توسعه، به تولید خودروهای خدمات شهری در تراز دنیا دست پیدا کنیم. وی در همین رابطه افزود: شهری به وسعت ۱۳۰ میلیون کیلومتر مربع را نمی‌توان با کارگر اداره کرد. ما باید بتوانیم تجهیزات روز دنیا در ارائه خدمات شهری را به روز رسانی کنیم.

 

حسین خضری: تیم مهندسی بهمن دیزل آماده رفع نیازهای شهری است

حسین خضری مدیرعامل بهمن دیزل در حاشیه مراسم امضا قرارداد ۸۵ دستگاه کامیون فورس ۶تن خوابدار با سازمان مدیریت پسماند گفت‌: تمام تلاش ما این است که به حسن نیت سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران پاسخی مناسب دهیم. مجموعه بهمن دیزل و تیم‌های تحقیق و توسعه این شرکت می‌تواند پاسخگویی نیازهای شهر تهران باشد.
مدیرعامل بهمن دیزل در پایان یادآور شد: کامیون‌های فورس دارای سه سال گارانتی یا ۲۵۰هزار کیلومتر گارانتی هستند و خرسندیم که این محصولات در حوزه خدمات شهری و برای خدمات رسانی به شهروندان به کار گرفته می‌شود.
«بهمن دیزل» از شرکت‌های زیرمجموعه گروه بهمن با سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران قراردادی امضا کرد که طی آن ۸۵دستگاه فورس ۶تن خوابدار تحویل این سازمان خواهد شد. این شرکت روز دوازده آذر، بیست دستگاه از این قرارداد را تحویل داده است.

لینک کوتاه :
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای گروه بهمن محفوظ می باشد