بهمن نیوز

کد خبر: ۲۱۸۸ تاریخ انتشار : ۰۸-۰۹-۱۴۰۲ - ۱۷:۳۸ چاپ چاپ
در تازه‌ترین اطلاعیه بهمن موتور عنوان شد:

اطلاعیه تکمیل وجه متقاضیان دیگنیتی در سامانه یکپارچه- طرح جوانی با نوبت آذرماه

اطلاعیه تکمیل وجه متقاضیان دیگنیتی در سامانه یکپارچه- طرح جوانی با نوبت آذرماه

بهمن موتور جزئیات فرآیند تکمیل وجه متقاضیان خودروی دیگنیتی در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت با نوبت آذرماه را اعلام کرد.

شرکت بهمن موتور طی بخشنامه‌ای از زمان ﺗﮑﻤﯿﻞ ﻓﺮآﯾﻨﺪ ﺛﺒﺖ ﻧﺎم ﻣﺘﻘﺎﺿﯿﺎن ﻃﺮح ﺳﺎﻣﺎﻧﻪ ﯾﮑﭙﺎرﭼﻪ ویژه طرح ﺣﻤﺎﯾﺖ از ﺧﺎﻧﻮاده و ﺟﻮاﻧﯽ جمعیت خبر داد. بر این اساس، متقاضیان دیگنیتی بر مبنای نوبت دهی اعلام شده در سامانه یکپارچه با نوبت آذر می‌توانند نسبت به تکمیل وجه اقدام کنند.

در این مرحله از ثبت‌نام در صورت تمایل متقاضیان، امکان انتخاب محصولات مطابق جدول زیر و ظرفیت شرکت وجود دارد.

متقاضیان برای واریز وجه می‌توانند از ساعت ۱۰:۰۰صبح روز پنج شنبه ۹ آذرماه لغایت ۲۴:۰۰ روز سه شنبه ۱۴ آذرماه به آدرس bahman.iranecar.com مراجعه کنند که از طریق ارسال پیامک نیز به متقاضیان اطلاع رسانی می‌شود.

محصول دیگنیتی پرایم دارای سه سال گارانتی یا یک‌صد هزار کیلومتر (هرکدام زودتر فرا برسد) و دارای سرویس ادواری رایگان به مدت یک‌سال یا ۲۰هزار کیلومتر (هرکدام زودتر فرا برسد) و مطابق با شرایط اعلام شده در دفترچه راهنما است.
محصول دیگنیتی پرستیژ دارای پنج سال گارانتی یا ۱۵۰ هزار کیلومتر (هرکدام زودتر فرابرسد) و دارای سرویس ادواری رایگاه به مدت یکسال یا ۲۰هزار کیلومتر ( هرکدام زودتر فرابرسد) مطابق با شرایط درج شده در دفترچه راهنما است.
بهمن موتور در این نوبت به منظور ارتقا خدمات خود امکانی را می‌دهد تا در زمان ثبت‌نام و تکمیل وجه و درصورت تمایل، نسبت به خرید خدمات استمرار گارانتی سرویس دوره‌ای و بیمه بدنه مطابق جداول زیر اقدام کنند.
در این روش مشتریان می‌توانند سرویس‌های ادواری سال دوم و سوم را مطابق جدول خریداری کنند.

جداول خدمات مکمل بهمن موتور

لینک کوتاه :
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای گروه بهمن محفوظ می باشد