بهمن نیوز

کد خبر: ۲۱۸۴ تاریخ انتشار : ۰۸-۰۹-۱۴۰۲ - ۱۷:۱۹ چاپ چاپ
در آخرین اطلاعیه بهمن موتور مشخص شد:

نحوه تکمیل وجه متقاضیان عادی دیگنیتی در سامانه یکپارچه با نوبت آذر

نحوه تکمیل وجه متقاضیان عادی دیگنیتی در سامانه یکپارچه با نوبت آذر

بهمن موتور جزئیات فرآیند تکمیل وجه خودروی دیگنیتی در طرح عادی ویژه آذر ماه را اعلام کرد.

شرکت بهمن موتور طی بخشنامه‌ای از زمان ﺗﮑﻤﯿﻞ ﻓﺮآﯾﻨﺪ ﺛﺒﺖ ﻧﺎم ﻣﺘﻘﺎﺿﯿﺎن ﻃﺮح ﺳﺎﻣﺎﻧﻪ ﯾﮑﭙﺎرﭼﻪ ویژه طرح عادی با نوبت آذر خبر داد. بر این اساس، متقاضیان دیگنیتی بر مبنای اولویت بندی اعلام شده از سوی وزارت صمت با نوبت آدر ماه می‌توانند نسبت به انجام فرآیند تکمیل وجه خود اقدام کنند.

در این مرحله از ثبت‌نام در صورت تمایل متقاضیان، امکان انتخاب محصولات مطابق جدول زیر و ظرفیت شرکت وجود دارد.

متقاضیان برای واریز وجه می‌توانند از ساعت ۱۰:۰۰صبح روز پنج شنبه نهم آذرماه لغایت ۲۴:۰۰ روز سه شنبه چهاردهم آذرماه به آدرس bahman.iranecar.com مراجعه کنند که از طریق ارسال پیامک نیز به متقاضیان اطلاع رسانی می‌شود.

محصول دیگنیتی پرایم دارای سه سال گارانتی یا یک‌صد هزار کیلومتر (هرکدام زودتر فرا برسد) و دارای سرویس ادواری رایگان به مدت یک‌سال یا ۲۰هزار کیلومتر (هرکدام زودتر فرا برسد) و مطابق با شرایط اعلام شده در دفترچه راهنما است.
محصول دیگنیتی پرستیژ دارای پنج سال گارانتی یا ۱۵۰ هزار کیلومتر (هرکدام زودتر فرابرسد) و دارای سرویس ادواری رایگاه به مدت یکسال یا ۲۰هزار کیلومتر ( هرکدام زودتر فرابرسد) مطابق با شرایط درج شده در دفترچه راهنما است.
بهمن موتور در این نوبت به منظور ارتقا خدمات خود امکانی را می‌دهد تا در زمان ثبت‌نام و تکمیل وجه و درصورت تمایل، نسبت به خرید خدمات استمرار گارانتی سرویس دوره‌ای و بیمه بدنه مطابق جداول زیر اقدام کنند.
در این روش مشتریان می‌توانند سرویس‌های ادواری سال دوم و سوم را مطابق جدول خریداری کنند.

جداول خدمات مکمل بهمن موتور

لینک کوتاه :
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای گروه بهمن محفوظ می باشد