بهمن نیوز

کد خبر: ۲۰۴۵ تاریخ انتشار : ۱۹-۰۸-۱۴۰۲ - ۱۲:۵۱ چاپ چاپ
سومین روز نمایشگاه خودرو اصفهان چگونه گذشت؟

دیگنیتی، فیدلیتی و G9 همیشه محبوب

دیگنیتی، فیدلیتی و G9 همیشه محبوب

ساعات ابتدایی سومین روز از هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان با حضور شهردار اصفهان در غرفه گروه بهمن آغاز شد.

قاسم زاده، شهردار اصفهان در این بازدید از محصولات برقی و وارداتی برند BMCARS دیدن کرد. شهردار اصفهان با استماع ظرفیت‌های فنی E-MQ5 به عنوان تاکسی شهری از بررسی‌های کارشناسی در شهرداری اصفهان برای برقی سازی ناوگان تاکسیرانی خبر داد. در جریان این بازدید مدیران گروه بهمن از عزم این شرکت برای بکارگیری آزمایشی اتوبوس برقی در شهر اصفهان خبر دادند.

با قرار گرفتن عقربه‌های ساعت روی یازده صبح و بازگشایی  رسمی درب‌های نمایشگاه، دوست‌داران خودرو از محصولات گروه بهمن دیدن کردند.

پیکاپ افرود G9 نمایشگاه خودرو اصفهان

پیکاپ افرود G9 نمایشگاه خودرو اصفهان

پیکاپ آفرود G9 مورد استقبال جوانان ماجراجو و طبیعت گردان اصفهانی قرار گرفت. طراحی خاص غرفه بهمن برای معرفی این پیکاپ توانمندی کمک فنرها و ارتفاع این خودرو را به رخ می‌کشید. خط تولید این آفرود بلند قامت و قدرتمند از ابتدای مهر ۱۴۰۲ شروع به کار کرده است و به زودی پس از طی مراحل قانونی وارد بازار مصرف کننده خواهد شد.

فیدلیتی پرستیژ نمایشگاه خودرو اصفهان 1402

فیدلیتی پرستیژ نمایشگاه خودرو اصفهان ۱۴۰۲

فیدلیتی پرستیژ از دیگر خودروهای پرمخاطب این نمایشگاه بود. مشتریان وفادار فیدلیتی کنجکاوانه تغییرات فنی نسخه پیشرفته خودروی فیدلیتی پرایم را در نمایشگاه جستجو می‌کردند. فیدلیتی پرستیژ از نظر حجم موتور، آپشن‌های رفاهی و ایمنی و همینطور طراحی بدنه تغییرات قابل توجهی نسبت به فیدلیتی پرایم دارد.

ون اینرودز در اصفهان نیز مخاطبان خلاق ویژه خود را داشت. در این نمایشگاه نیز بازدید کنندگان از ون اینرودز به دنبال تعریف کاربری‌های خلاقانه و شخصی سازی این خودرو برای اهداف تجاری و گردشگری خود بودند. کمپرهای خانوادگی، آزمایشگاه سیار و خدمات خشکشویی تنها بخشی از ایده‌هایی بود که در سومین روز نمایشگاه اصفهان از زبان بازدید کنندگان برای ون باری اینرودز به گوش رسید.

دیگنیتی پرستیژ همواره محبوب؛ علیرغم عرضه دیگنیتی در بازار اما این خودرو همچنان این خودرو در نمایشگاه مورد استقبال چشمگیر است. طراحی خاص و خانواده پسند دیگنیتی پرستیژ در کنار موتور قدرتمند آن جایگاه خاصی به این SUV در بازار داده است.

هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان روز جمعه ۱۹ آبان پایان خواهد یافت.

لینک کوتاه :
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای گروه بهمن محفوظ می باشد