بهمن نیوز

کد خبر: ۲۰۳۱ تاریخ انتشار : ۱۸-۰۸-۱۴۰۲ - ۱۲:۱۰ چاپ چاپ
روز دوم نمایشگاه اصفهان چگونه گذشت

برقی‌ها و بستیون T77 در صدر بازدیدها

برقی‌ها و بستیون T77 در صدر بازدیدها

روز دوم نمایشگاه خودرو اصفهان با استقبال از خودروهای برقی و همینطور خودروهای وارداتی بستیون T77 برند BMCARS به پایان رسید.

برند BMCARS که به تازگی طرح فروش بستیون T77 و هونگچی H5 را کلید زده است با حضور در این نمایشگاه توجه مخاطبان را به خود جلب کرده است به همین ترتیب همزمانی برگزاری این نمایشگاه با فروش ویژه این دو خودروی وارداتی موجب ازدحام در غرفه شد.

نمایشگاه خودرو اصفهان- ابان 1402

نمایشگاه خودرو اصفهان- ابان ۱۴۰۲

بازدیدکنندگان قیمت گذاری یک میلیارد و ۸۹۰ میلیون تومانی برای محصولی مانند بستیون T77 را قابل قبول دانستند و نسبت به محدودیت روش‌ فروش خودروهای وارداتی ابراز گلایه کردند. یکی از بازدید کنندگان پس از بازدید از قابلیت‌های این محصول به خبرنگار بهمن نیوز گفت: با توجه به شرایط بازار و رقبای مونتاژی بستیون T77 این خودرو قیمتی کمتر از انتظار بازار دارد. وی در همین رابطه گفت: به نظر می‌رسد این خودرو بتواند وضعیت بازار را به نفع خود تغییر دهد.
بستیون T77 از یک پیشرانه ۱.۵ لیتری توربو شارژ با استانداردهای تولیدی شرکت فولکس واگن بهره می‌برد. اما آپشن‌های رفاهی و قابلیت‌های ایمنی نقطه تمایز این خودرو است که آن را از سایر رقبای خود متفاوت می‌کند.

نمایشگاه خودروی اصفهان- هونگچی H5

نمایشگاه خودروی اصفهان- هونگچی H5

هونگچی H5 واقعا شبیه رویلز رویس است

هونگچی H5 از دیگر محصولات پرمخاطب هفدهمین نمایشگاه خودروی اصفهان است. این محصول نیز همزمان با ایام برگزاری نمایشگاه، در سامانه فروش خودرو عرضه می‌شود. یکی از بازدیدکنندگان در حین بازدید از این محصول گفت: «این خودرو حقیقتا شبیه رویلزرویس است» وقتی از او پرسیدم چطور این تعبیر را در خصوص هونگچی H5 انتخاب کرده است، گفت: اولین بار در یک سایت معرفی خودرو خواندم که هونگچی H5 شبیه رویلزرویس طراحی شده است و تا الان که این محصول را از نزدیک دیدم، باور نمی‌کردم یک خودرو چطور می‌تواند تا این حد ظاهری لوکس و جذاب داشته باشد؛ درست مانند رویلزرویس.

فیدلیتی پرستیژ نمایشگاه اصفهان

فیدلیتی پرستیژ نمایشگاه اصفهان

نسل جدید دنبال پرستیژ هستند

بهمن موتور دو محصول خود با پسوند پرستیژ را به نمایشگاه اصفهان آورده است. دیگنیتی پرستیژ و فیدلیتی پرستیژ دو خودروی SUV شناخته شده بازار هستند که به این نمایشگاه آمده‌اند. یکی از بازدید کنندگان در حین بازدید گفت: «نسل جدید از خودرو انتظار دارند که قدرت، کیفیت و پرستیژ داشته باشد.»

هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان از روز سه‌شنبه ۱۶ آبان تا ۱۹ ابان ادامه دارد و علاقمندان می‌توانند از ساعت ۱۱ تا ۱۸ از این نمایشگاه بازدید به عمل آورند.

لینک کوتاه :
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای گروه بهمن محفوظ می باشد