بهمن نیوز

کد خبر: ۱۷۷۷ تاریخ انتشار : ۳۰-۰۶-۱۴۰۲ - ۱۴:۳۲ چاپ چاپ

جزئیات تکمیل وجه متقاضیان سامانه یکپارچه طرح عادی و جوانی جمعیت اعلام شد

بر این اساس، متقاضیان محصولات بهمن موتور که نوبت آنها از سوی وزارت صمت، مهر ۱۴۰۲ اعلام شده می‌توانند نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام خود اقدام کنند.

شرکت بهمن موتور به اطلاع متقاضیان خرید سامانه یکپارچه در طرح‌های عادی و جوانی جمعیت، با اولویت مهرماه، می‌رساند که برای تکمیل فرآیند ثبت نام و تکمیل وجه خود می‌توانند به صورت برخط از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه، یکم مهر تا ساعت ۲۴:۰۰ یکشنبه ۹ مهرماه ۱۴۰۲ اقدام کنند.
در این اطلاعیه تاکید شده که این اولویت بندی از سوی وزارت صمت تعیین شده و همچنین تنها مرجع تکمیل ثبت نام پایگاه اینترنتی bahman.iranecar.com است که با ارسال پیامک به متقاضیان اطلاعی می‌شود.
مشتریان در هنگام ثبت به مدارک شناسایی خود شامل کارت ملی، شناسنامه، گواهینامه، کدپستی، ادرس دقیق محل سکونت، شماره تلفن ثابت و همراه و همینطور شماره شبا و شماره حساب به همراه نام بانک و کدشعبه مربوط به نام متقاضی مطابق اطلاعات ثبت شده در سامانه یکپارچه را در دسترس خود داشته باشند و از انجا تکمیل وجه صرفا از طریق یک تراکنش ممکن است، محدودیت سقف برداشت از کارت بانکی فرد متقاضی در برخی بانک‌ها را در نظر داشته باشند. دیگنیتی پرایم، دیگنیتی پرستیژ، فیدلیتی تیپ۱ و فیدلیتی تیپ۲ و ریسپکت محصولاتی است که هفته سوم آذرماه تحویل مشتریان می‌شود.

جدول قیمت طرح یکپارچه نوبت مهرماه

جدول قیمت طرح یکپارچه نوبت مهرماه

لینک کوتاه :
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای گروه بهمن محفوظ می باشد