بهمن نیوز

کد خبر: ۱۷۲۹ تاریخ انتشار : ۲۱-۰۶-۱۴۰۲ - ۱۱:۲۸ چاپ چاپ
جزئیات شرایط استثنایی عرضه فورس اعلام شد

فروش نقدی و اعتباری فورس ۶ تن با تحویل فوری

کامیون فورس ۶ تن خوابدار به همراه کاربری از طریق عاملیت‌ها به صورت نقد و اقساط با تنفس یک ماهه و کمترین سود به فروش می‌رسد

برای اولین بار کامیون فورس ۶ تن خوابدار نقدی و اعتباری با تحویل فوری به فروش می‌رسد. در این طرح، فورس ۶ تن خوابدار در اقساط سه ماهه ، شش ماهه و ۱۲ ماهه عرضه می‌شود؛ همچنین از دیگر ویژگی‌های این طرح، شروع پرداخت اقساط با یک ماه تنفس است. در این طرح به صورت ویژه، سود پرداخت اعتباری به صورت سه ماهه، صفر درصد در نظر گرفته شده و همچنین سود پرداخت اعتباری شش ماهه ۹ درصد، و در طرح اقساطی یک ساله نیز  ۱۸ درصد اعلام شده است.

بر همین اساس، خریداران می‌توانند به صورت آنلاین ازساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه ۲۱ شهریور تا چهارشنبه ۲۹ شهریور یا تکمیل ظرفیت از طریق عاملیت‌های گروه بهمن در سراسر کشور اقدام کنند. تحویل این محصولات به صورت فوری و در هفته چهارم مهر ۱۴۰۲ است. متقاضیان خرید فورس ۶ تن در سراسر ایران می‌توانند با مراجعه به لیست نمایندگی‌های مجاز این شرکت مندرج در سایت گروه بهمن bahman.ir به مناسب‌ترین عاملیت مورد نظر خود مراجعه کنند.

فورس ۶ تن چه ویژگی‌هایی دارد؟

فورس ۶ تن با یک موتور چهار سیلندر خطی سوپاپ بالا از شرکت CUMMINS با تزریق مستقیم با وزن خالص خودرو ۳ تن را باید جزو خودروهای تجاری متوسط دانست. این کامیون از گیربکس دستی ۶ دنده بهره می‌برد؛ از نظر فناوری‌های ترمز، این کامیون ترمز جلو وعقب کاسه‌ای-پنوماتیک استفاده می‌کند؛ اما با اضافه شدن فناوری کنترلگرهای الکترونیکی تعادل، این کامیون در محیط‌های لغزنده عمکلرد خوبی از خود نشان خواهد داد.
کابین جذاب فورس۶ تن از دیگر ویژگی‌های مثبت این کامیون است که او را نسبت به سایر رقبای خود در داخل کشور پیشتاز می‌کند. تجهیز فورس به مولتی‌ مدیا ( رادیو، رهیاب، بلوتوث، USB, SD) همینطور قرارگیری ابزارهای کنترلگر مولتی مدیا بر روی غربیلک فرمان، کابین این کامیون را مدرن کرده است.
همچنین افزون بر مولتی مدیا، کامیون فورس۶ تن بهمن دیزل به نحوی طراحی شده که برای راننده علاوه بر محیط کار، شرایط استراحت را به همراه دارد و صندلی‌های این کامیون به نحوی طراحی شده که قابلیت تبدیل به تخت استراحتی راحت را دارد. در مجموع فورس۶ تن را می‌توان یک کامیون مطمئن باری کار و راحت برای کاربر دانست.

قیمت فورس ۶ تن

قیمت فورس ۶ تن

 

لینک کوتاه :
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای گروه بهمن محفوظ می باشد