بهمن نیوز

کد خبر: ۱۶۹۶ تاریخ انتشار : ۰۵-۰۶-۱۴۰۲ - ۲۰:۱۷ چاپ چاپ

استقرار گروه‌های امدادی بهمن در ایام اربعین حسینی

استقرار گروه‌های امدادی بهمن در ایام اربعین حسینی

خسرو خسروی‌فر، قائم مقام خدمات پس از فروش گروه بهمن می‌گوید، اکیپ های امدادی این شرکت از ۶ تا ۱۸ شهریور ماه آماده ارائه خدمت هستند.

وی در همین رابطه اضافه کرد: این طرح به مناسبت اربعین حسینی(ع) و برای ارائه خدمات به زائران حسینی برگزار می‌شود.
قائم مقام خدمات پس از فروش گروه بهمن در توضیح نحوه استقرار اکیپ‌های امدادی این شرکت می‌گوید: نیروهای امدادی در محورهای پرتردد مرز مهران، شلمچه و مرز خسروی و استان‌های منتهی به مرزهای کشور با هماهنگی ارگان‌های ذی‌ربط مستقر شده‌اند.

خسروی‌فر از مشتریان گروه بهمن خواست در صورت نیاز به امداد خودرو، به تعمیرکاران غیرمعتبر و فاقد صلاحیت مراجعه نکنند. وی در همین رابطه اطمینان داد که که امدادگران و عاملیت‌های کشیک این شرکت تجهیزات و قطعات یدکی مانند باتری، قفل، کلید، ریموت و.. را به همراه دارند که سرعت خدمت رسانی را افزایش می‌دهد. وی در همین رابطه یادآور شد: «به کارگیری قطعات نامرغوب و اعتماد بی‌جا به تعمیرکاران غیرمجاز می‌تواند، خسارت به بار آورد.»

در همین راستا، عاملیت گروه بهمن در مسیرهای منتهی به این حرکت از تاریخ ۶ تا ۱۸ شهریور با افزایش ساعات فعالیت خود، آماده ارائه خدمات تعمیرات خودرویی به زائران خانواده بهمن هستند.
گروه بهمن با هدف مشارکت و ایفای مسئولیت اجتماعی در شور معنوی پیاده روی عظیم عزاداران سید الشهدا و یارانش در اربعین حسینی امدادگران خودرویی خود را در مسیر این حرکت عظیم معنوی بسیج کرده است.
گفتنی است؛ جهت ارائه خدمات مطلوب، واحد توسعه خدمات و امداد گروه بهمن بر نحوه ارائه خدمات امدادی نظارت کامل خواهد داشت. زائران گرانقدر در صورت نیاز به دریافت خدمات امدادی می‌توانند با شماره تماس ۴۸۰۲۷-۰۲۱ (داخلی ۱ ) یا موبایل اپ بهمن در تمام ساعات شبانه روز ارتباط بگیرند. مرکز تماس گروه بهمن با هدف افزایش رضایتمندی و خشنودی مشتریان، آماده دریافت نقطه نظرات تمامی اعضا خانواده بهمن است.

لینک کوتاه :
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای گروه بهمن محفوظ می باشد