بهمن نیوز

کد خبر: ۱۵۶۵ تاریخ انتشار : ۲۵-۰۴-۱۴۰۲ - ۱۷:۱۲ چاپ چاپ
در مجمع سالیانه گروه بهمن تصمیم گیری شد:

سهامداران بهمن به ایجاد سود پایدار رای مثبت دادند

«گروه بهمن یک شرکت هولدینگ تخصصی چند رشته‌ای است که نقش خود را در صنعت کشور پررنگ خواهد کرد.» بیوک علیمرادلو مدیرعامل گروه بهمن در مجمع سالیانه این شرکت اینطور از اهداف توسعه‌ای شرکت بهمن یاد کرد.

آنطور که در مجمع سالیانه این شرکت مطرح شد گروه بهمن در سال آینده همچنان برنامه‌های توسعه‌ای خود را پیگیری می‌کند. مدیر عامل گروه بهمن از «واگذاری اموال غیرمولد» با هدف «سرمایه‌گذاری در اهداف توسعه‌ای گروه بهمن» خبر داد.
بیوک علیمرادلو درباره اهداف این شرکت می‌گوید: «پایداری سود و تقویت کسب و کارها و حفظ مزیت رقابتی برای ما مهم است و چابک سازی سازمان و اجرای مسئولیت اجتماعی در زمینه کاهش آلایندگی و همینطور نهادینه سازی تفکر راهبری و جلب رضایت مشتریان از دیگر افق‌های گروه بهمن است.»
در این مجمع مدیرعامل گروه بهمن از پیگیری طرح‌های توسعه‌ای شرکت‌های زیر مجموعه این گروه در سال جاری خبر داد.


کارنامه عملکرد بهمن نمره قبولی گرفت

گروه بهمن در یک سال گذشته از نظر میزان اشتغالزایی رتبه ۲۱ را در کشور بدست آورده است. همچنین کسب رتبه ۵۴ در میان یکصد شرکت برتر ایران، جایگاه اول در تولید کامیونت با سهم ۳۴درصدی بازار و سهم اول تولید مینی بوس در کشور از نقاط قوت این شرکت برای سهامداران و سرمایه گذاران است که مورد اشاره مدیرعامل این شرکت نیز قرار گرفت. همچنین رشد ۱۲۸درصدی ریالی فروش این شرکت تنها در یک سال می‌تواند نشان دهنده ظرفیت‌های بالقوه این شرکت برای سرمایه گذاران باشد.

توسعه زیرساخت: هزینه‌ اما با سود پایدار

«هزینه درآمد شرکت در توسعه زیرساخت‌ها می‌تواند نوید بخش روزهای خوب تولید باشد.» مدیران شرکت‌های زیرمجموعه گروه بهمن در تشریح برنامه‌های توسعه این شرکت یادآور شدند که نباید توسعه زیرساخت‌ها را هزینه‌ای بی برنامه دانست. آنها تاکید کردند تمامی برنامه‌های توسعه‌ای در گروه بهمن طرح توجیهی دارد تا سهامداران متضرر نشوند و شرکت از اهداف مهم خود دور نگردد.
این توضیحات در پاسخ به سوال سهامداران در خصوص افشاهای سامانه کدال مبنی بر خرید زمین‌ها داده شد و مدیران این شرکت یادآور شدند که: برای تحقق تیراژ بالای تولید به توسعه زیرساخت نیازمند
سهامداران گروه بهمن با نام بورسی (خبهمن) با ۷۸درصد حضور درباره برنامه‌های یک ساله این شرکت تصمیم گرفتند.

لینک کوتاه :
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای گروه بهمن محفوظ می باشد