بهمن نیوز

کد خبر: ۱۵۵۰ تاریخ انتشار : ۲۲-۰۴-۱۴۰۲ - ۱۱:۴۴ چاپ چاپ
در مجمع فوق العاده صاحبان سهام بهمن دیزل:

افزایش سرمایه بهمن دیزل تصویب شد

مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل با حضور بیش از ۸۵ درصد سهامداران، مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره بهمن دیزل، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و سازمان حسابرسی هوشیار ممیز در سالن اجتماعات شرکت بهمن موتور برگزار شد و افزایش سرمایه شرکت بهمن دیزل و اصلاح مفاد ماده ۵ اساسنامه در خصوص میزان سرمایه و تعداد سهام تصویب شد.

استماع گزارش هیات مدیره و اظهار نظر حسابرس و بازرس قانونی شرکت، تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه، اصلاح مفاد اساسنامه در خصوص میزان سرمایه و تعداد سهام از موارد دستور جلسه ذکر شده بود که طبق مقررات اساسنامه پس از تشکیل هیات رییسه با حضور نماینده سازمان بورس، حسابرس مستقل و حدود بیش از ۸۵درصد از سهامداران در سالن اجتماعات شرکت بهمن موتور برگزار شد.
در این جلسه حسین خضری مدیرعامل بهمن دیزل در مورد آخرین وضعیت عملکرد تولید شرکت در سه ماه اول سال جاری توضیحاتی ارائه داد.

او در خصوص تولید انواع محصولات همراه با کاربری و مونتاژ انواع وانت اظهارداشت: مجموع تولید به ۶۵۳۸ دستگاه در سه ماه اول سال جاری رسیده که نسبت به سه ماهه اول سال ۱۴۰۱ رشد ۱۰۰درصدی را تجربه کردیم.
او با بیان اینکه طرح‌های شرکت در حوزه خودروهای تجاری بویژه کامیون کشنده و کامیون فورس برای سال جاری به ثمر نشسته است، تصریح کرد: محصول BD300 در نوع باری با انواع کاربری و کمپرسی که از بهمن سال گذشته عملیات مهندسی آن آغاز شده بود؛ هم اکنون تولید آن به عنوان یک محصول اصلی در سبد محصولات بهمن دیزل قرار گرفته است.
مدیرعامل بهمن دیزل به تولید انبوه فورس ۱۲ تن از تیرماه سال جاری اشاره کرد و خاطرنشان کرد: در تولید کامیونت بیشترین سهم بازار را در اختیار داریم و باید سهم تولید را برای شرکت بهمن دیزل افزایش دهیم.
در پایان؛ با تصمیم سهامداران افزایش سرمایه شرکت بهمن دیزل از رقم ۲۰.۴۷۸.۱۲۶ ریال به مبلغ ۳۴.۹۷۸.۱۲۶ میلیارد تصویب شد و اصلاح مفاد ماده ۵ اساسنامه در خصوص میزان سرمایه و تعداد سهام مصوبه دیگر جلسه مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام بهمن دیزل بود.
گفتنی است؛ مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل در ساعت ۹صبح روز چهارشنبه ۲۱تیرماه سال جاری آغاز شد و در ساعت ۱۰صبح به پایان رسید.این جلسه در حضور اعضای مقرر در اساسنامه و قانون تجارت برگزار شد.

لینک کوتاه :
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای گروه بهمن محفوظ می باشد