بهمن نیوز

کد خبر: ۱۴۸۷ تاریخ انتشار : ۳۰-۰۳-۱۴۰۲ - ۱۰:۴۷ چاپ چاپ
در تازه ترین اطلاعیه بهمن موتور مشخص شد

جزئیات تکمیل وجه متقاضیان وانت کارا در طرح یکپارچه اعلام شد

جزئیات تکمیل وجه متقاضیان وانت کارا در طرح یکپارچه اعلام شد

متقاضیان وانت کارا تک و دو کابین که مشمول طرح عادی و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت هستند، می‌توانند به صورت برخط از ساعت ۱۲:۰ ظهر ۳۰خرداد تا ساعت ۱۶:۰۰یکشنبه چهارم مرداد برای عملیات تکمیل ثبت نام از طریق سامانه اقدام کنند.

متقاضیان وانت کارا تک و دو کابین برای عملیات تکمیل ثبت نام از طریق سامانه https://bahman.iranecar.com/ اقدام کنند. این محصولات هفته سوم مرداد ۱۴۰۲ تحویل خواهد شد. این خبر در اطلاعیه‌ای از سوی بهمن موتور اعلام شد.
اولویت بندی متقاضیان وانت کارا تک کابین، و دوکابین (تیپ۴) در طرح یکپارچه عرضه خودروهای داخلی توسط وزارت صمت انجام شده است.
قیمت وانت کارا (تیپ۴) تک کابین ۴۴۸میلیون تومان و همینطور قیمت وانت کارا (تیپ۴) دوکابین ۴۶۹میلیون تومان اعلام شده است. همچنین سود انصراف ۱۷.۲درصد و جریمه تاخیر نیز ۲.۵درصد (ماهانه) است.
وانت کارا با فرمان هیدرولیک مجهز به پیشرانه ۲ لیتری با سطح آلایندگی یورو ۵ امکان تحمل وزن باری معادل هزار کیلوگرم را فراهم می‌کند. این وانت از موتور ۴سیلندر خطی ۱۶سوپاپ انژکتور بهره می‌برد.
بهمن موتور این وانت را با سیستم ترمز جلوی دیسکی و عقب کاسه‌ای با بهره گیری از تکنولوژی ترمز ABS+ EBD تولید می‌شود.
به همین ترتیب وانت کارا دارای ایربگ به جهت ایمنی راننده و استفاده از سیستم ضد سرقت ایموبلایزر در کنار سیستم تهویه مطبوع وانتی ایمن و راحت برای راننده و سرنشین آن است.

 

لینک کوتاه :
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای گروه بهمن محفوظ می باشد