بهمن نیوز

کد خبر: ۱۴۷۹ تاریخ انتشار : ۲۸-۰۳-۱۴۰۲ - ۱۴:۴۱ چاپ چاپ
بهمن موتور به نمایشگاه شیراز رفت

فیدلیتی پرستیژ: پلتفرمی جدید، دنیای جدیدی از ایمنی و رفاه در خودرو

فیدلتی پرستیژ پلفترمی جدید است که نوآوری‌های بسیاری را به همراه دارد. این نکته را اسماعیلی، کارشناس ارشد مهندسی بهمن موتور در نشست خبری بیستمین نمایشگاه خودروی شیراز گفت. اسماعیلی می‌گوید فیدلیتی پرستیژ یک پلتفرم جدید است.

این SUV موتوری با حجم ۱۶۰۰CC با توان ۱۹۷ اسب بخار و گیربکس هفت سرعته دو کلاچه تَر دارد. وی یادآور شد: در طراحی این پلتفرم جدید، این خودرو با بنزین موجود در ایران سازگار شده است.
در فیدلیتی پرستیژ مفهوم دستیار راننده (ADAS) تحول اساسی پیدا کرده است. آنطور که اسماعیلی در این خصوص توضیح دهد، پلتفرم جدید فیدلتی پرستیژ معنای دستیار راننده را به کلی تغییر داده است. در این خودروی SUV سیستم‌های متعدد هشدار دهنده، راننده را نسبت به احتمال بروز حوادث خسارت‌بار هشیار می‌کند. این فناوری‌های مدرن که در دنیا به عنوان دستیار راننده شناخته می‌شوند، تحولی نوین در خودروهای روز دنیا هستند.
ترمز هوشمند برخورد با مانع، فناوری خط خوان جاده با هدف جلوگیری از انحراف غیرمنطقی راننده از خطوط که در مواقع خواب آلودگی راننده به کار می‌آید، فناوری هشدار دهنده برخورد از عقب، تکنولوژی‌های ترمز اضطراری پیشرفته (HAC-HDC-ESC-AEB) و سیستم ضد واژگونی ASR و… تنها بخشی از دستیارهای همیشه هوشیار فیدلیتی پرستیژ است.
کارشناس ارشد مهندسی بهمن موتور می‌گوید: فیدلیتی پرستیژ برای راننده و سرنشینان خود شخصیت و هویت مستقل قائل است. وی در همین رابطه توضیح داد: تنظیمات صندلی راننده این خودرو حافظه دارد که تنظیمات آیینه‌های جانبی نیز با این حافظه تطابق پیدا می‌کنند. بنابراین در یک خانواده افرادی که از نظر قد تفاوت دارند، می‌توانند با ذخیره روش تنظیم صندلی و آیینه تجربه خوبی از استفاده از این محصول داشته باشند.
وی در بیان دیگر قابلیت‌های این خودرو گفت: تنظیمات تهویه مطبوع این خودرو برای سرنشینان عقب به طور مستقل قابل تنظیم است و همچنین هوای داخل کابین در این خودرو از نظر ریزگردها و ذرات مضر برای انسان تصفیه می‌شود.

 

فیدلیتی پرستیژ- بهمن موتور

فیدلیتی پرستیژ- بهمن موتور

مشتریان از خدمات پس از فروش محصولات جدید اطمینان داشته باشند

نیما مومنی، مدیر بازاریابی و فروش گروه بهمن می‌گوید، گروه بهمن پیش از ورود هر محصولی، نیروهای خدمات پس از فروش را آموزش و قطعات لازم را تدارک می‌بیند. وی به مشتریان این شرکت اطمینان داد که مشتریان هیچ نگرانی برای تامین قطعات نداشته باشند و این شرکت به طور جدی و مستمر نحوه ارائه خدمات و نیازهای مشتریان را ارزیابی می‌کند.
«هدف گروه بهمن از عرضه خودرو در بورس کالا مناسب سازی قیمت خودرو و دستیابی مصرف کننده واقعی به خودرو است.» این نکته را مدیر بازاریابی و فروش گروه بهمن در پاسخ به سوالی در خصوص علت تمایل این شرکت برای عرضه خودرو در بورس کالا بیان کرد. وی در ادامه یادآور شد: شرکت بهمن تا کنون متناسب با ظرفیت تولید خود، محصولات را در بورس کالا عرضه کرده است. به همین دلیل هیچ تاخیری در انجام تعهدات بورس کالای خود نداشته است. روش بورس کالا به نفع مشتری و صنعت خودرو است.
عباس مارکلایی مدیر فروش خودروهای تجاری می‌گوید: «سیاست استمرار در بورس کالا تا زمان شکسته شدن حباب قیمت بین کارخانه و بازار دلالی شکسته شود، ادامه خواهد داشت.» وی در ادامه با تشریح عرضه‌ محصولات تجاری و سواری در بورس کالا یادآور شد: «به مرور زمان در هر نوبت از عرضه فاصله قیمتی بورس کالا با قیمت کارخانه کاهش پیدا می‌کند. در روش بورس کالا مشتریان مجبور نیستند پولی به جیب دلال‌ها واریز کنند.»
گروه بهمن با محصولات متنوع تجاری، سواری و موتورسیکلت و اتوبوس شهری به بیستمین نمایشگاه خودروی شیراز رفته است. معرفی فیدلیتی پرستیژ برای اولین بار در این رویداد صورت گرفت. این خودروساز از ۲۳ تا ۲۶ خرداد محصولات خود را در معرض دید علاقمندان گذاشت.
نمایشگاه خودروی شیراز جزو مهمترین رویدادهای خودرویی کشور محسوب می‌شود.

 

 

 

لینک کوتاه :
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای گروه بهمن محفوظ می باشد