بهمن نیوز

کد خبر: ۱۴۳۸ تاریخ انتشار : ۱۷-۰۳-۱۴۰۲ - ۱۶:۰۸ چاپ چاپ
تازه ترین عرضه خودروهای تجاری در بورسی مشخص شد:

امپاور BD500 و فورس ۶ تن در بورس کالا عرضه می‌شود

امپاور BD500 و فورس ۶ تن در بورس کالا عرضه می‌شود

بهمن دیزل دو محصول کشنده امپاور و کامیون فورس ۶تن خوابدار را روز یکشنبه ۲۸ خرداد در بورس کالا عرضه می‌کند.

کشنده امپاور BD500 و فورس ۶تن روز یکشنبه ۲۸ خرداد با قیمت پایه به ترتیب ۴میلیارد و ۲۳۰میلیون تومان و ۱میلیارد و ۴۳۷میلیون تومان در بورس کالا عرضه می‌شود.
خریداران برای انجام این معاملات باید کد بورسی داشته باشند. دریافت کد بورسی از طریق ثبت نام در سامانه سجام و انجام مراحل قانونی این فرآیند امکان پذیر است. لذا توصیه می‌شود خریداران زمانی را برای این امور اختصاص دهند. در این معاملات اشخاص حقیقی و حقوقی مجاز به خرید و اعلام قیمت هستند.

کامیون فورس ۶ تن کابین خوابدار، خودرویی به راحتی سواری و با کاربری حمل بار است که به یک پیشرانه ۳۷۶۰ سی سی توربو شارژ با استاندارد آلایندگی یورو۵ مجهز است. از جمله امکانات رفاهی این کامیون بهره مندی از یک تخت خواب و امکان تبدیل صندلی‌های جلو به فضای خواب سرنشین دوم قابل بیان است.

کامیون فورس 6 تن مجهز به موتور 4 سیلندر خطی 16 سوپاپ

کامیون فورس ۶ تن مجهز به موتور ۴ سیلندر خطی ۱۶ سوپاپ

کشنده امپاور BD500، مجهز به یک موتور ۱۱۸۰۰ سی سی توربو شارژ با سطح آلایندگی یورو ۵ است که قدرتی در حدود ۵۰۰ اسب بخار و نیروی گشتاوری معادل ۲۳۰۰ نیوتن متر را توسط یک گیربکس ۱۲ سرعته AMT مدل TRAXON از برندZF که دارای یک ریتاردر ۵ حالته است به چرخ های محور عقب منتقل می کند و به این واسطه قادر به حمل وزن ترکیبی مجاز ۴۴ تن است.

کشنده امپاور BD500

کشنده امپاور BD500

لینک کوتاه :
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای گروه بهمن محفوظ می باشد