بهمن نیوز

کد خبر: ۱۴۳۶ تاریخ انتشار : ۱۶-۰۳-۱۴۰۲ - ۱۹:۳۱ چاپ چاپ

کشنده FAW برای اشخاص حقیقی و حقوقی در بورس کالا عرضه می‌شود

کشنده FAW برای اشخاص حقیقی و حقوقی در بورس کالا عرضه می‌شود

کشنده FAW CA4180 روز سه شنبه ۲۳ خرداد با قیمت پایه ۳میلیارد و ۴۸میلیون تومان در بورس کالا عرضه می‌شود. سررسید قرارداد خرید سلف این کشنده ۲۵مرداد ۱۴۰۲ است

خریداران برای انجام این معاملات باید کد بورسی داشته باشند. دریافت کد بورسی از طریق ثبت نام در سامانه سجام و انجام مراحل قانونی این فرآیند امکان پذیر است. لذا توصیه می‌شود خریداران چند روز کاری را برای این امور اختصاص دهند. در این معاملات اشخاص حقیقی و حقوقی مجاز به خرید و اعلام قیمت هستند.

مشخصات فنی کشنده FAW CA4180

موتور ۶سیلندر خطی
حجم موتور ۱۱۰۴۰ CC  توربو شارژ
سازنده موتور Wuxi
سطح آلایندگی یورو۴
جبعه دنده ۱۶ سرعته MT برند ZF
قدرت موتور ۴۲۰ اسب بخار / گشتاور ۱۹۰۰ نیوتن بر متر
توان حمل ۴۲ تن
قیمت پایه محصول در بورس کالا ۳میلیارد و ۴۸۰میلیون تومان

کشنده CA4180 مجهز به یک موتور ۶ سیلندر خطی، ۲۴ سوپاپ، با ظرفیت ۱۱۰۴۰ سی سی توربو شارژر ساخت شرکت Wuxi با سطح آلایندگی یورو ۴ و یک جعبه دنده ۱۶ سرعته MT برند ZF است. حداکثر قدرت تولید شده توسط این موتور معادل ۴۲۰ اسب بخار و حداکثر نیروی گشتاوری آن ۱۹۰۰ نیوتن متر است و این نیرو امکان حمل وزنی معادل ۴۲ تن را مهیا می‌سازد. این کشنده در کنار تمامی امکانات رفاهی و امنیتی خود مجهز به یخچال و دوربین ثبت وقایع نیز است.
سیبا موتور یکی از شرکت‌های تجاری گروه بهمن و نماینده انحصاری FAW در ایران است. وزارت صنعت، معدن و تجارت این شرکت را از نظر ارائه خدمات فروش و پس از فروش حائز رتبه برتر ارزیابی کرده است.

جدول قیمت عرضه بورسی فاو- خرداد ۱۴۰۲

جدول قیمت عرضه بورسی کشنده فاو- خرداد ۱۴۰۲

لینک کوتاه :
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای گروه بهمن محفوظ می باشد