بهمن نیوز

کد خبر: ۱۴۲۲ تاریخ انتشار : ۱۰-۰۳-۱۴۰۲ - ۱۲:۱۸ چاپ چاپ

عرضه کاپرا۲ در بورس کالا به پایان رسید

پیکاپ کاپرا۲ از محصولات شرکت بهمن موتور در بورس کالا فروخته شد

در این نوبت از عرضه خودرو در بورس کالا، تمامی حجم عرضه شده به فروش رسید و خریداران بدون حضور دلال‌ها و هزینه‌های ناشی از واسطه‌گری موفق به خرید خودرو مورد نظر خود شدند. خریداران این نوبت از فروش خودروی خود را در دهم مرداد ۱۴۰۲ تحویل خواهند گرفت. مطابق بر پیش‌بینی کارشناسان قیمت نهایی عرضه کاپرا۲ با فاصله قابل توجهی از بازار آزاد قرار گرفت و بنایراین بر اساس مکانیسم بورس کالا، خریداران توانسته‌اند محصول خود را با قیمت پایین‌تری نسبت به بازار آزاد خریداری کنند.

قیمت پایه پیکاپ کاپرا۲ در این نوبت از عرضه بورسی ۸۴۹میلیون تومان اعلام شده بود.

این پیکاپ از محصولات شناخته شده بازار خودروی ایران است. این نسخه از کاپرا توسط شرکت بهمن بهبود یافته و از همین رو با عنوان کاپرا۲ روانه بازار شد. این محصول با ورود خود به بازار توانست خلا پیکاپ صفر در ااز نظر فنی کاپرا۲، پیشرانه ۲.۴لیتری با تنفس طبیعی دارد. کاپرا ۲ یکی از اولین پیکاپ دو دیفرانسیل بازار کشور است که بجای استفاده از مکانیزم انتخاب عملکرد سیستم دو دیفرانسیل مکانیکی، از نمونه الکترونیکی استفاده می‌کند و بجای به کارگیری اهرم و عملکرد دستی، از یک کلید چرخشی الکترونیکی بهره می‌برد.

 

خرید و فروش این محصول تابع قوانین بورس کالا بود و خریداران بایستی نسبت به شرایط و قانون معامله در این بستر اطلاعات کافی داشته باشند که جزئیات این نحوه خرید در سایت سجام آمده است.

لینک کوتاه :
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای گروه بهمن محفوظ می باشد