بهمن نیوز

کد خبر: ۱۰۹۸ تاریخ انتشار : ۰۸-۱۲-۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵ چاپ چاپ
از نگاه مسولان شهر رشت:

محصولات بهمن مدرن و در شان مردم رشت است

محصولات بهمن مدرن و در شان مردم رشت است

مسولان شهری رشت در حاشیه بازدید از اتوبوس شهری ۱۲متری اسنا، مینی بوس و خودروهای با قابلیت کاربری شهری تولیدی گروه بهمن این محصولات را کاربردی و مدرن ارزیابی کردند.

یوسف یزدانی سرپرست شهرداری رشت، گروه بهمن را گروه خودروسازی با محصولات متنوع دانست و گفت: محصولات این مجموعه می‌تواند نیازهای شهری در خدمات و حمل و نقل عمومی را برطرف کند. وی در پایان ابراز امیدواری کرد تعامل با این شرکت به عقد قرارداد منتهی شود.

عضو شورای شهر رشت: از عقد تفاهمنامه برای خرید اتوبوس اسنا استقبال می‌کنیم

واثق کارگرنیا عضو شورای شهر رشت در حاشیه حضور در غرفه گروه بهمن با اشاره به نمایش اتوبوس شهری ۱۲ متری این گروه در همین رابطه افزود: گروه بهمن با طیف متنوعی از محصولات حمل و نقل شهری به این نمایشگاه آمده و اتوبوس شهری ۱۲ متری تولیدی این شرکت استانداردهای قابل قبولی دارد.
این عضو شورای شهر یادآور شد: وضعیت حمل و نقل شهری کنونی در شان مردم شهر ما نیست و این باید متناسب با تولیدات داخلی ارتقا پیدا کند.
وی در پاسخ به سوالی در خصوص عقد تفاهمنامه خرید اتوبوس با شرکت اسنا (زیر مجموعه گروه بهمن) گفت: با توجه به امکانات این اتوبوس‌ها امکان عقد تفاهمنانه دور از ذهن نیست. این عضو شورای شهر گفت: در بودجه ۱۴۰۲ سهم مهمی به حمل و نقل عمومی اختصاص پیدا کرده است.
کارگرنیا در پایان با اشاره به سایر محصولات کاربردی بهمن در خدمات شهری نسبت به امکان بهره‌مندی از تولیدات داخل کشور ابراز امیدواری کرد.

شفیعی: محصولات بهمن کاربردی و مدرن است

شمس شفیعی عضو شورای شهر رشت در حاشیه بازدید از نمایشگاه خودروی رشت گفت: با برگزاری این نمایشگاه به روز بودن محصولات بهمن در حوزه خدمات شهری را کاملا درک کردیم.
وی با اشاره به وضعیت حمل و نقل شهری رشت گفت: اتوبوسرانی شهر رشت فرسوده است و باید نوسازی آن به گونه‌ای باشد که شان مردم این شهر رعایت شود. شفیعی یادآور شد: تکنولوژی و امکانات رفاهی اتوبوس شهری تولیدی بهمن قابل قبول است و امکاناتی نظیر سیستم سرمایشی و گرمایشی، سیستم اینترنت بی‌سیم و شارژ تلفن همراه، خدماتی در شان مردم این شهر است.
این عضو شورای شهر در پایان ابراز امیدواری کرد تا با امضای یک تفاهمنامه گامی بلند در جهت نوسازی ناوگان حمل و نقل رشت برداشته شود.
یازدهمین نمایشگاه خودروی رشت از ۴ تا ۷ اسفند ۱۴۰۱ برگزار شد. گروه بهمن در این نمایشگاه با محصولات تجاری، سواری و شهری و موتورسیکلت خود حضور پیدا کرد.

لینک کوتاه :
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای گروه بهمن محفوظ می باشد