بهمن نیوز

کد خبر: ۱۰۱۴ تاریخ انتشار : ۲۳-۱۱-۱۴۰۱ - ۱۳:۴۲ چاپ چاپ

کشنده امپاور BD500 در بورس کالا به فروش می‌رسد

کشنده امپاور BD500 در بورس کالا به فروش می‌رسد

بهمن دیزل کشنده امپاور BD500 را روز دوشنبه ۲۴ بهمن با قیمت پایه سه میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان با روش عرضه در بورس کالا عرضه می‌کند.

خریداران برای انجام این معاملات باید کد سجام داشته باشند.  سررسید قرارداد سلف این خرید ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ اعلام شده است. بنابراین محصولات عرضه شده در این نوبت سال ۱۴۰۲ خواهد بود.
BD500 کشنده تک محور و پرقدرت و مدرن بهمن دیزل است. این کشنده به کولر درجا بوده و توانسته مجوز حمل کالای خطرناک ADR را اخذ کند. امپاور با موتور ۱۱۸۰۰ CC توربو مجاز به حمل ۴۴ تن وزن بوده و از یک گیربسک ۱۲ سرعته AMT مدل TRAXON از برندZF بهره می‌برد.
سیستم تعلیق اکسل عقب امپاور تمام پنوماتیکی بوده که به واسطه ۴ بالن و سیستم کنترل ECAS امکان تنظیم ارتفاع اکسل عقب و ذخیره ارتفاع مدنظر را فراهم می‌کند. این کشنده با کابینی مرتفع و مسطح با ساختار شناور چهار نقطه‌‌ای شرایطی استاندارد را برای حفظ سلامت راننده و سرنشین دوم مهیا ساخته است. امپاور علیرغم طراحی مدرن و امکانات رفاهی کامل با در اختیار داشتن سیستم‌های امنیتی چون سیستم هشدار حرکت بین خطوط LDWS، سیستم کنترل حرکت در سربالایی HSA و سیستم هشدار بر خورد با مانع از جلو (FCW)، با همکاری ترمز هوشمند اضطراری AEBS در شرایط کاهش هشیاری راننده و شرایط پر خطر احتمال وقوع تصادف را به حداقل می‌رساند.
بهمن دیزل این محصولات را برای دو سال یا ۲۰۰هزار کیلومتر پیمایش (هرکدام زودتر اتفاق بیافتد) گارانتی کرده است. به همین ترتیب این کشنده دارای سرویس دوره‌ای رایگان تا ۵۰هزار کیلومتر یا ۱۲ ماهه است.

جدول فروش امپاور 500 در بورس کالا

جدول فروش امپاور ۵۰۰ در بورس کالا

لینک کوتاه :
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای گروه بهمن محفوظ می باشد